USK Rakennus Oy

Oletko kiinnostunut hyödyntämään osaamistamme? Ota meihin yhteyttä ja kerro, miten voisimme palvella.

info@uskrakennus.fi

Laskutustiedot

Tutustu laskutustietoihimme

Käyntiosoite

Huom! Tähän osoitteeseen ei voi laskuja lähettää!
USK Rakennus Oy
Hatanpään Valtatie 34 D
33100 TAMPERE
Y 1107982-6

Jussi Paussu

toimitusjohtaja
p. 040 8403 740
jussi.paussu@uskrakennus.fi

Niko Kinnari

rakennusmestari, työnjohtaja
p. 040 5400 527
niko.kinnari@uskrakennus.fi

Jarmo Parviainen

työnjohtaja
p. 050 0542 582
jarmo.parviainen@uskrakennus.fi

Topi Toikka

työnjohtaja
p. 050 5499 452
topi.toikka@uskrakennus.fi

Tuukka Toikka

työnjohtaja
p. 045 8439 080
tuukka.toikka@uskrakennus.fi

Iisa Karhu

p. 040 0511 563
iisa.karhu@uskrakennus.fi

Yhteydenottolomake